Питання про однаковість чи відмінність заголовку H1 і Title постійно залишається відкритим. Особливо коли за справу беруться кілька професіоналів з просування сайту в інтернеті. Причина протиріч в тому, що немає однієї єдиної думки, а вся команда оптимізаторів розділилася на дві частини, кожна з яких захищає свою позицію. Перші стверджують, що використання однакових заголовків H1 і Title може призвести до того, що пошукова система розцінить це як спам і накладе штраф на таку сторінку. Другі спираються на джерело з Яндексу, де вказано що якісне просування сайту буде швидшим з використанням однакових запитів для цих позицій.замовити послуго розробки та просування сайту в інтернеті недорого в студії цифрового маркетингу Golden-Web

Отже, залишається спробувати детальніше вивчити проблему. Це дозволить отримати всі необхідні відповіді і більш детально дізнатися про особливості використання H1 і Title. Після цього використання цих ключових позицій буде повністю зрозумілим і зручним.

Пересікання змісту тегу і мета-тегу в просування сайту

Пошукове просування сайту з використанням повністю ідентичних даних в H1 і Title не принесе належного результату. Так само, як й використання абсолютно різних запитів в цих елементах тексту. Немає жодного сенсу писати в заголовку «Ласкаво просимо», якщо Title при цьому буде звучати «Салон італійських меблів в Києві. Купити меблі із Італії в салоні Назва». В такому випадку пошуковій системі важко визначитись в тому, якій темі присвячений сайт, визначити релевантність ключових запитів, і як наслідок – ранжування такого сайту буде гіршим.

Для покращення результатів логічніше і правильніше буде використати такі заголовки:

  • Ексклюзивні меблі з Італії.
  • Салон італійських меблів Назва.

В такому випадку є збіг в ключових запитах, однак фрази не звучать повністю однаково. Це покращить результати видачі пошуковою системою вашого сайту, а розкрутка сайту дещо прискориться.

Заголовок і мета-тег помітні для користувача на різних етапах просування

замовити послуго розробки та просування сайту в інтернеті недорого в студії цифрового маркетингу Golden-WebСЕО просування включає в себе й оптимізацію в ключових запитах, однак варто пам’ятати про те, що H1 і Title помітні для користувачів на різних етапах. Особливу увагу потрібно звернути на такі деталі:

  • Title помітний користувачу ще до переходу на сайт. Відповідно, в ньому повинні міститися не лише ключовий запит, але й елемент мотивації для переходу саме на ваш ресурс.
  • H1 помітний для користувачу після переходу на сайт. Він повинен бути максимально коротким, повністю освітлювати тематику сайту (статті) і містити в собі ключ.

Розкрутка сайту, просування його з відповідно вписаними елементами стане на порядок легше. На прикладі це буде мати приблизно такий вигляд:

  • H1 – радіокеровані гвинтокрили.
  • Title – купити радіокеровані гвинтокрили з доставкою по місту.

При цьому слово «купити» закликає до певної дії, а «доставка по місту» одразу зніме зайві питання, які іноді з’являються у користувачів. В іншому випадку можна оптимізувати текстову релевантність, але в то й же час не оптимізувати конверсію в кліки. Це в свою чергу вплине на рівень отримуваного трафіку, зменшивши його.

Title підтягується до соціальних мереж

замовити послуго розробки та просування сайту в інтернеті недорого в студії цифрового маркетингу Golden-WebВ тому випадку, коли код додатково не налаштовується, при розшаруванні користувачем у соціальні мережі заголовок береться з Тайтлу. Однак варто пам’ятати, що при використанні спамного заголовку це може привести до проблем із переходом з соціальної мережі, а також поставити під сумнів все розшарування. Просування сайтів з використанням соціальної мережі, де короткий заголовок взятий з H1, також не принесе потрібного результату. Використання цього пункту важливо переважно для інформаційних ресурсів, а також сайтів з новинами. Важливо пам’ятати, що при складанні Тайтлів необхідно враховувати, що вони вже можуть використовуватись як заголовки в соціальних мережах.

Для збільшення ефективності просування сайту під час написання Тайтлу можна використовувати не лише основний ключовий запит, а й додаткові. Потрібне використання не лише середніх по частоті запитів, а й суміжних з ним по семантичному ядру і запитів, які відносяться до низьких по частоті. Таким чином розкрутка сайтів буде ефективнішою, а Title буде відмінним від H1. На прикладі це може мати такий вигляд:

  • H1 – Інструкція по монтажу гнучкої бітумної черепиці.
  • Title – Монтаж гнучкої черепиці, технологія укладки. Ціна, відео.

В такому випадку Тайтл і H1 мають зовсім різний вигляд, пересікаючись лише певними словами. Вставляти всі слова в заголовок і мета-тег немає сенсу, адже це буде сприйматися пошуковою системою як спам. Розділення ж слів по різним частинам коду дасть свої переваги. В принципі, не має значення різні чи однакові заголовок і мета-тег, адже варто враховувати цілий ряд моментів. Багато залежить від типу посадкової сторінки, типу запиту і ваших очікувань. Потрібно врахувати результати видачі при пошуку по вашому запиту.

Для швидшого досягнення результатів краще всього замовити просування сайту у професіоналів. Це дозволить отримати результат вже через кілька тижнів, особливо якщо за справу візьмуться працівники Golden WEB, golden-web.org. Висока результативність за швидкий проміжок часу при доступній вартості – запорука вашого успіху. Натисніть на посилання щоб дізнатися про ефективне просування сайту в інтернеті