Одного рішення про створення власного сайту буде недостатньо для того, щоб зробити з нього першокласний ресурс з великою кількістю відвідувачів і прибутком від його діяльності. Особливо сьогодні, коли конкуренція досягла небачених показників. Розробка сайтів це лише незначна частина того, що потрібно для успішного просування свого бізнесу за допомогою інтернету.
замовити послугу розробки та просування сайту в інтернеті недорого в студії цифрового маркетингу Golden-Web

Перші кроки створення сайтів

Велика помилка, яку допускають більшість малоінформованих людей полягає в тому, що першим етапом вважається розробка дизайну. Насправді все трохи складніше, оскільки перед цим етапом є ще кілька:

  • ретельна розробка основної концепції;
  • структурування інформації на основі бізнес цілі;
  • вирішення задач користувачів, які будуть відвідувати ваш ресурс.

Після проходження цього етапу можна переходити до наступних кроків, які також є важливими для отримання максимального ефекту.

Розробка веб сайтів проводиться с певною метою, адже навряд чи хтось буде замовляти подібні роботи виключно для розваги. Перш за все, це спосіб просування вашого бізнесу, зацікавлення нових клієнтів з метою отримання прибутку. Для цього в основу сайту закладається певна бізнес ціль, яка й буде в подальшому переслідуватися. Лише прагнення досягнути цього підштовхне до створення ТОПового ресурсу.

Як заволодіти новими відвідувачами після розробки сайту?

замовити послугу розробки та просування сайту в інтернеті недорого в студії цифрового маркетингу Golden-WebСьогодні існує кілька способів покращити позиції свого ресурсу. Розробка та створення сайтів лише частина всієї справи. Потрібно зробити їх відомими, покращити ранжування, а по можливості і взагалі вивести в ТОП 10. Для цього можна використовувати різні методи:

  • СЕО оптимізація;
  • зовнішня оптимізація;
  • рекламні кампанії.

Відповідно від тематики ресурсу варто вибирати найбільш підходящий варіант реклами, адже в певних випадках краще просувати сайт за допомогою семантичного ядра, а в інших – використовуючи контекстну рекламу.

Хто буде користуватися вашим ресурсом, чому і як?

Створити сайт (безпосередньо сторінки в інтернеті) недостатньо. Варто розуміти й те, хто буде відвідувати його. Необхідно скласти чітке уявлення про цільову аудиторію, середній вік користувачів, яка інформація буде цікава для нього і які проблеми вона може вирішити.

Клієнти повинні мати можливість вирішити свою проблему під час відвідування вашого ресурсу, замовити послугу чи товар, дізнатися потрібну інформацію, тощо. Необхідно одразу визначитись з цвілевою аудиторією, що дозволить зробити акцент під час розробки сайту саме на цю групу людей.

До того ж робота з сайтом повинна бути максимально зручною, зрозумілою навіть для пересічних користувачів. Переходи між розділами не повинні займати багато часу, внутрішні посилання розставлені вірно і переводити на інші пов’язані теми.

замовити послугу розробки та просування сайту в інтернеті недорого в студії цифрового маркетингу Golden-WebРозробка сайтів в Україні за низькими цінами

Сьогодні для створення сайтів існує безліч конструкторів і подібних програм, однак такий сайт не дає повного, необхідного для вас результату. Розробку сайту web студія проведе значно краще, з використанням коду, що значно розширить ваші можливості у користуванні сайтом. При цьому працювати з таким ресурсом буде значно легше, що дозволить вам в подальшому самостійно займатися його налаштуванням і розширенням. Натисніть на посилання щоб дізнатись як вірно обрати веб студію для розробки сайту

Створення сайтів недорого і з високою якістю дозволить кожному нашому клієнту отримати ресурс, що буде відповідати всім його вимогам. Ми можемо виконати як окремий вид робіт, так і весь комплекс, починаючи від створення макету сайту, закінчуючи наповненням його потрібним контентом і просуванням до топових позицій в пошукових системах. Вам достатньо звернутись до Golden WEB за адресою golden-web.org, де можна отримати всю необхідну інформацію і замовити потрібний вид послуг.