У багатьох успішних підприємців, компаній чи стартаперів наступає той момент, коли приходить розуміння – без власного сайту подальше просування на ринку буде вкрай ускладнене. Розробка сайтів самостійно можлива лише у випадку, коли є відповідні знання і вміння. Тому більшість обирають такий варіант, як web студія. Однак їх безліч, і визначитись з вибором буває вкрай складно. Помилка може коштувати десятки тисяч гривень, які ви заплатите за сайт, що не буде повністю або частково відповідати вашим вимогам. До вибору веб студії необхідно підходити відповідально і в кілька етапів.
замовити послуго розробки та просування сайту в інтернеті недорого в студії цифрового маркетингу Golden-Web

Розпитати друзів які замовляли таку послугу як розробка веб сайту

Майже у кожного є друзі чи знайомі, які вже замовляли таку послугу як розробка веб сайтів. Отже, можна запитати в них, до якої компанії вони зверталися. Однак подібний спосіб має не лише позитивні сторони, а й негативні.

До позитивних сторін можна віднести:

  • можливість оцінити якість роботи студії на прикладі сайту знайомої людини;
  • розпитати про хід виконання завдання, вартість і орієнтовний час, розробки;
  • впевненість в тому, що сайт буде не гірше, ніж вже є у друзів.

Поряд з цим існують і деякі негативні сторони, які необхідно враховувати при такому підході до вирішення справи:

  • немає гарантії в тому, що розробка веб сайтів буде проводитись тим самим колективом;
  • результат, який задовільнив ваших близьких, може не влаштувати вас;
  • достатньо фіксований результат, покращити який буде вкрай складно.

замовити послуго розробки та просування сайту в інтернеті недорого в студії цифрового маркетингу Golden-WebОтже, орієнтуватися в виборі враховуючи лише такий підхід не варто. Скоріш за все кінцевий результат буде незадовільним.

Пошук послуги розробки веб сайту через інтернет у співвідношенні ціна-якість

Розробка сайтів в Україні може коштувати в діапазоні від 1 до 100 тисяч гривень. При цьому велика ціна далеко не завжди означає якість. Орієнтуватися в такому питанні на фінансовий фактор це найбільша помилка, яку можна допустити. Все залежить від рівня професіоналізму, і навіть у випадку вибору середньо цінового варіанту немає гарантії на те, що ви не потрапите на некомпетентних працівників.

Пошук серед компаній, які зайняли місце в ТОП-10 при виведенні результатів пошуків пошуковими системами

Абсолютна більшість тих, хто бажає замовити розробку сайту переглядають результати пошуків лише на першій сторінці, тобто першу десятку результатів. Однак в такому випадку також можна потрапити на компанії, які не зовсім професійні. Таке високе місце вони могли посісти за допомогою самореклами, просування власного сайту, зокрема за допомогою SEO, при цьому не маючи відповідного досвіду розробки та створення сайтів.

Комплексний підхід до вибору веб студії, що надає послуги розробки веб сайтів

замовити послуго розробки та просування сайту в інтернеті недорого в студії цифрового маркетингу Golden-WebВибір компанії створення сайтів повинен бути комплексним, враховувати безліч факторів, що дозволить зробити більш точним і вірним. Варто звернути увагу на кілька ключових особливостей:

  • Портфоліо. Відвідавши сайт компанії необхідно звернути увагу саме на цю позицію. Варто пам’ятати, що студії зазвичай виставляють виключно найкращі роботи, не вказуючи при цьому вартість. Гарантій того, що створити сайт для вас доручать саме тим працівникам і за ту ж ціну, немає. Однак перегляд готових робіт дозволить вам оцінити рівень працівників і скласти враження про компанію.
  • Кількість років на ринку послуг. Часто створення сайтів недорого пропонують молоді компанії без належного досвіду праці. Отримати успішний сайт в такому випадку складно. В то й же час є певна кількість професійних команд, які створюють та просувають сайти за цілком помірну ціну, отримуючи надприбутки за допомогою швидкого, професійного і згуртованого виконання великого об’єму потрібних робіт навіть при невеликому досвіді роботи.

Такий підхід дозволить збільшити ймовірність знаходження професійної команди для створення сайту. Краще всього, самостійно зібрати інформацію про те, що буде розміщено на вашому сайті, його приблизну ієрархію, сфері діяльності і іншим параметрам. Після цього звернутися до відібраних по попередньо представлених параметрах компаніям з метою створення макету сайту.

Такий крок дозволить оцінити рівень розуміння поставленої вами задачі, перевірити якість виконання роботи,  швидкість, професійність. Після цього варто надати перевагу тій компанії, яка найбільш якісно виконає поставлене завдання.

Ми достатньо молода компанія з персоналом, який вже встиг отримати достатній рівень досвіду для швидкого та якісного виконання поставлених завдань. Розробка сайтів в Тернополі та інших містах країни при доступній ціновій політиці – завдання, з яким ми впораємося. Націленість на клієнтів, постійний зв’язок з нами, гарантії на роботу сайту, можливість виконання нами всіх видів робіт від перших моментів до його просування в мережі це лише мала частина тих послуг, які доступні у нас. Звертаючись до Golden WEB, golden-web.org ви можете розраховувати на якість, розуміння та швидке виконання робіт.