При аналізі сайтів не одноразово виникає проблема технічної оптимізації сайту. Якісна внутрішня оптимізація сайту. Технічна відповідність алгоритмам є однією зі складових внутрішньої оптимізації сайту і як наслідок гарантією вдалої індексації пошуковою машиною.

Замовити розробку сайту в Тернополі – студія цифрового маркетингу Golden Web

замовити послугу СЕО оптимізації сайту від студії цифрового маркетингу golden-wen.orgЗазвичай кожен сайт має дуже багато недопрацювань саме з технічного боку, який мало відомий замовнику. Для власника бізнесу важливий зовнішній вигляд, зручність користування сайтом та адмінкою, замовники не є обізнані в технічній стороні сайту. І не завжди приємний дизайн, який на погляд замовника є ключовим моментом, є функціональний і після затвердження зазвичай починаються проблеми: чому не має відвідувачів, чому сайт не працює, чому я маю доплачувати. Тому рекомендуємо власникам бізнесу звертати увагу на спеціалістів, які надають послуги, продзвонити попередніх клієнтів, оцінити прибутковість і видачу вже готових проектів, адже основне завдання ресурсу – це комерційна користь для замовника, ці моменти слід враховувати перед тим, як замовити розробку сайту. Дива не буває, вдала видача – це дотримання всіх вимог, які є актуальні в пошуковій видачі сьогодні, це важка і клопітка робота, яка вимагає багато зусиль і часу. І важливо, щоб просування сайту в інтернеті, здійснювали саме професійні SEO спеціалісти, які перед початком розробки заповнюють Технічне завдання на певні вимоги до майбутнього сайту із замовником і надалі надають усі необхідні вказівки та рекомендації команді розробки. Таким чином ви уникнете неприємностей при ранжуванні.

В даній статті висвітлюємо стандартний чек лист з технічної оптимізації, пункти, якого повинні бути виконані при розробці. Особливо якщо ви замовляєте сайт в компанії, в якій не надають подальшої пошукової оптимізації, то цей перелік вам буде корисний і ви знатимете, що необхідно вимагати в команді розробки.

 1. Швидкість завантаження сторінок.

Чому це важливо?

7% конверсії ви втрачаєте при завантаженні сторінок більше як в 1-ну секунду. Рекомендовано швидкість завантаження сторінки сайту не більше як 3 секунди. Середньостатистичні сайти прогружаються на протязі 3-5 секунд. Отже вже при перевищенні швидкості завантаження сторінок втрачаєте до 28 % конверсій. Варто задуматись над даним показником. Також слід постійно слідкувати за оптимізацією зображень, які ви додаєте на сайт. Адже картинки, фотографії та інші різні елементи можуть бути “важкі”, і не оптимізувавши їх, ви зменшите швидкість завантаження сторінки сайту.

замовити послугу СЕО оптимізації сайту від студії цифрового маркетингу golden-wen.orgЩо потрібно зробити для прискорення завантаження сторінок сайту:

 • Оптимізувати зображення, максимально їх зжимати при додаванні на сайт, при цьому слідкувати за їх якістю. Також обов’язково прописуйте alt-атрибути зображень для пошукової видачі, які мають бути релевантні до контенту сторінки. 
 • Слідкувати за часом відповіді сервера, де розміщено ваш сайт. Часом не якісно обраний хостинг для сайту, негативно відзначається на швидкості завантаження сторінок сайту.
 • Кешування браузера.
 • Видалити блокувальні елементи JavaScript і CSS коду в верхній частині вашого сайту, оскільки вони затримують відображення контенту на сторінках сайту.
 • Скоротити код JavaScript, оскільки це скорочує об’єм даних, які присутні на сторінці, що і пришвидшить її завантаження.
 • Включити автоматичне зжимання. Більшість веб-серверів перед відправленням зжимають файли в gzip формат.
 • Не використовувати переадресацію з цільових сторінок сайту.
 • Оптимізувати швидкість завантаження видимого контенту в верхній частині сторінок сайту.
 • Скоротити CSS та HTML код сторінок.
 • Почистити код сайту від не потрібного “сміття”, видалити непотрібні байти інформації, наприклад пробіли, абзаци, коми, перенесення, тобто зробити синтаксичний аналіз контенту на сторінках вашого сайту.
 1. Налаштувати редіректи: 404, 301 і т.д.

404 сторінки не індексуються, обов’язково слід слідкувати над тим, щоб вони не з’являлись на сайті. Проставити перенаправлення через 3 секунди, також не можна забувати і про дизайн такої сторінки.

 1. Мета дані.

замовити послугу СЕО оптимізації сайту від студії цифрового маркетингу golden-wen.orgЯкісний сніпет повинен вміщувати в собі головний ключовий запит сторінки. Бути “привабливим” як для пошукової системи, так і для потенційного користувача. Якщо ваш SEO блок буде інформаційним, міститиме в собі коротку та корисну інформацію відповідно ви і отримаєте у бажану кількість переходів з пошукової машини.

Читабельний Title та Description – важливо, б’єм Title не перевищує 70 символі, містить в собі основний ключ сторінки, Description – 150 символів, складається з основного ключовика розбавленого словами синонімічного ряду, які є релевантними до головного ключового запиту. Формувати семантичне ядро, підбирати синонімічний ряд, розподіляти ключові запити в карті релевантності, прописувати сніпети та заголовки повинні саме SEO спеціалісти.

golden-web.org – якісне просування сайту в пошукових системах органічними методами

 1. Дублі сторінок.

Дублі сторінок “путають” пошукові системи між сторінками сайту, які підлягають індексації, які ні, які головні і т. д.. Тому дуже часто у видачу пошукової системи потрапляють дублі сторінок, наприклад дубль головної сторінки із закінченням index.html чи index.php. Добре якщо в видачу потрапив просто дублікат сторінки, і це не вплинуло на роботу сайту, в основному вони несуть негативні наслідки, такі як: пониження позицій в індексі, виносом окремих сторінок сайту з основного індексу, чи потраплянням під фільтр всього сайту. Якщо не закриті від індексації дублі сторінок, відповідно і якісне просування сайту зробити не вдасться.

Отже:

 • пошук дублів сторінок сайту за допомогою аудиту,
 • налаштовувати пагінацію сторінок,
 • дублі сторінок склеїти або ж закрити від індексації в ROBOTS.TXT
 1. Sitemap.xml

Google в 5 раз швидше індексує сторінки сайту з картою.

Пошукові роботи звичайно швидко індексують сайти і при цьому зазвичай охоплюють всі сторінки сайту. Але бувають випадки коли вони опускають деякі сторінки вашого сайту, коли більше ніж 3 сторінки вкладення. Слід згенерувати файл sitemap.xml, і бути впевненим, що всі сторінки вашого сайту, які вказано в файлі проіндексовано.

 1. ROBOTS.TXT

замовити послугу СЕО оптимізації сайту від студії цифрового маркетингу golden-wen.orgБільшість проблем індексації сайту зникає з вірним налаштуванням файлу ROBOTS.TXT. Правильне налаштування читайте в наступних статтях та однозначно цим має займатися SEO – спеціаліст.

 1. Контакти.

33% користувачів покидають сайт, не знайшовши там номер телефону, форми зворотного зв’язку, email, адресу магазину в місті.

Що ж робити?

 1. додайте контактні телефони в header та footer вашого сайту.
 2. обов’язково налаштуйте online консультанта.
 3. використовуйте форми зворотного зв’язку.
 4. пропишіть, що ви є на google картах та google мій бізнес.
 5. створіть окрему сторінку “Контакти” на вашому сайті, де обов’язковим має бути доступний ваш контактний email.

SEO просування сайтів по низьких цінах, комплексний підхід до бізнесу замовника в Golden-web.org

При оптимізації ресурсу важливо підходити комплексно до бізнесу замовника. Не існує стандартної схеми роботи з сайтами. Оскільки всі сайти особливі, різноманітні тематики діяльності, цільова аудиторія, від CMS платформи також залежить стратегія роботи. Тому важливо підібрати індивідуальний підхід до кожного бізнесу замовника, і втілювати маркетинг комплексно, як невід’ємної частини бізнесу.

Golden Web organization – якісне просування сайту та вивід сайту в ТОП 10.