Створення сайту – складний процес, який потребує залучення спеціалістів або використання спеціальних сервісів. Розробка сайту з залученням великого штату працівників – тривалий у часі процес, що іноді не відповідає вимогам. Тому варто звернути уваги на сервіси-конструктори, що дозволяють створити сайт із заздалегідь підготовленими елементами. Подібні платформи, що дають можливість створювати власний веб-сайт, широко представлені в інтернеті, однак в кожному окремому випадку необхідно обрати найбільш підходящу. Треба детально ознайомитись з функціоналом кожної з платформ, після чого зробити вибір стане значно легке. Звертайтесь до професіоналів компанії Golden-Web, які швидко розроблять ваш особистий сайт будь-якої направленості з урахуванням ваших побажань на відповідній платформі. Співробітники компанії також допоможуть вам із розкруткою сайту по індивідуальній програмі.

На що варто звернути увагу обираючи CMS платформу для розробки сайту від Golden-Web?

Розробка веб сайтів з використанням CMS платформ дозволяє значно заощадити час. Однак для повноцінного функціонування сайту певної тематики (блог, інтернет-магазин тощо) потрібно вірно обрати конструктор, який буде використовуватися для створення сторінки. Варто звернути увагу на цілу низку параметрів:

 • потужність, адже від цього показника залежить функціональна можливість використання сайту;
 • можливість налаштування дизайну;
 • швидкість реакції і професіоналізм служби технічної підтримки;
 • можливість безкоштовного використання зі збереженням максимуму функціоналу;
 • зручність використання адміністративної панелі;
 • легкість керування файлами.

Розробка сайтів в Тернополі проводиться студією Golden-Web, співробітники якою мають значний досвід проведення подібних робіт. Звертайтеся до нас і ви зможете отримати вигідні умови отримання власного сайту створеного на одній з кращих платформ (WordPress, OpenCart або іншій).

замовити послугу просування сайту в інтернеті від студії цифрового маркетингу golden-web у тернополі недорогоРозробка веб сайтів з використанням CMS платформи потребує врахування особливостей кожної з них. Це дозволить обрати найбільш підходящу для конкретних цілей, хоча є й платформи, які вважаються універсальними. Однією з ключових відмінностей можна назвати можливість безкоштовного використання. Більшість платформ мають таку особливість, однак відмінності полягають в функціональності. Деякі з конструкторів мають обмежені в виборі дизайну і інших необхідних параметрів при використанні безкоштовної версії.

Також важливо враховувати можливості адміністратора і самої платформи. Певні платформи мають зручні адміністративні панелі з широким спектром задач. Часто доступна функція перевірки тексту на помилки, що важливо під час просування сайту. Зверніть свою увагу на такі дві платформи як WordPress та OpenCart. Розробка сайтів на цих платформах доволі зручна, зрозуміла і не потребує великих фінансових вкладень. Наші спеціалісти швидко розроблять ресурс згідно з усіма вашими побажаннями, що дозволить отримати бажане за лояльну ціну. Просування сайту, розробленого на такій платформі, буде легкою справою, адже вже існує не один розроблений плагін, здатний значно покращити роботу.

Великою перевагою використання цих платформ являється автоматичне формування зрозумілих людині URL-ів. Це важливо при просуванні сайту в інтернеті, коли враховуються різні параметри, включаючи посилання на сторінки.

Безпека як один з факторів вибору платформи від веб студії Golden-Web

Розробка сайтів в Тернополі проводиться з вибором такої платформи, яка відповідає вимогам безпеки. Це дозволить запобігти частим зломам сайту, і як наслідок – нормальна, стабільна робота гарантується. В цьому випадку також варто звернути увагу на WordPress або OpenCart, які відповідають вимогам. Не дивлячись на популярність серед хакерів ці платформи достатньо захищені від злому. Обирайте саме їх, адже навіть у вкрай рідких випадках злому сайтів, робота відновлюється максимально швидко. Команда розробників постійно працює над покращенням захисту, що гарантує стійкість до нападів хакерів.

WordPress та OpenCart вигідно виділяються в процесі просування сайту в мережі. Автоматичне формування URL адресів значно полегшує роботу СЕО – спеціалістам, котрі займаються просуванням. Чітка побудова всіх параметрів дозволяє уникнути дублювання посилань, що також важливо при просуванні сторінок і відображенні сайту в пошуковій системі. Особливо це важливо в тому випадку, коли мова йде про створення інтернет-магазину. Зверніть увагу на те, що створювати різні сайти краще на різних платформах. Визначитесь з тим, як ви будете використовувати сайт, адже виходячи з цього спеціалісти порадять вам обрати ту чи іншу CMS платформу.

Чому вигідно співпрацювати з компанією Golden-Web?

замовити послугу просування сайту в інтернеті від студії цифрового маркетингу golden-web у тернополі недорогоЗамовляйте створення сайту саме в нас, і ви зможете отримати доступ до безлічі переваг:

 • швидке і якісне виконання робіт;
 • супровід сайту;
 • виконання робіт по СЕО оптимізації;
 • допомога в такому напрямі як реклама в інтернеті;
 • розкрутка сайту.

Завітайте на наш сайт – golden-web.org, де ви зможете ознайомитись з уже існуючими нашими проектами. Ми гарантуємо вам креативність, що означає створення унікального проекту для вас. Це дозволить ще швидше привернути увагу до власного сайту й швидко отримати всі переваги від його відвідуваності.

Звертайтесь до компанії Golden-Web, яка знаходиться в місті Тернопіль, і ви отримаєте власний сайт, розроблений з урахуванням всіх особливостей платформ. Постійна підтримка наших спеціалістів дозволить вам бути впевненими в тому, що ваш сайт буде працювати без проблем, і ви зможете вести власний блог, інтернет-магазин або сайт присвячений будь-якій іншій тематиці. Лояльна цінова політика дозволить вам зекономити, а професійна підтримка і висока якість робіт дозволять користуватись сайтом без зайвих проблем.