Технології з кожним днем роблять все швидші кроки вперед, і щоб залишатися в тренді потрібно приділяти максимум уваги всім сучасним новинкам. Не винятком є й SMM, де постійно відбуваються зміни. Лише вірно відслідкувавши всі новинки можна зробити правильні кроки, направлені на зацікавлення цільової аудиторії необхідними матеріалами. Отже, перш ніж почати власну роботу, необхідно дізнатися про сучасні тенденції в світі SMM просування.

Гіпертаргетинг від Golden-Web

замовити просування сайту у студії цифрового маркетингу "GOLDEN WEB"

 

Сучасні технології ще не дозволяють налаштовувати потенційних клієнтів на певні дії, а отже потрібно максимально використовувати можливості гіпертаргетінга. Реклама в інтернеті не принесе необхідного результату, якщо не буде потрапляти до необхідної цільової аудиторії.
Стрімкий розвиток цієї сфери діяльності призводить до зростання вартості рекламних повідомлень в соціальних мережах, оскільки зростає конкуренція за місце. Складність налаштування необхідних параметрів для гіпертаргетінгу зростає, однак при цьому зростає функціонал і поле діяльності.
Використання різними соціальними мережами різних підходів для пошуку цільової аудиторії дещо ускладнює роботу відповідним фахівцям. Наприклад, Вконтакті визначає кілька параметрів, серед яких є й ID адреса. Налаштування лише чітко визначеного міста, віку та інших параметрів особи не принесе необхідного результату при використанні гіпертаргетінгу. Варто врахувати й інші особливості або ж звернутися до фахівців компанії Golden-Web.

Одним з найбільш ефективних рекламних ходів зараз стало використання коротких інформативних відео. Більшість найбільш популярних соц.мереж вже відкрили для своїх користувачів можливість розміщення таких відеороликів. При цьому вони можуть бути змонтовані завчасно або ж зняті в режимі реального часу.
Особливу роль цей метод відіграє в момент, коли відбувається накрутка підписників на ютуб, який являє собою найбільш популярний відео ресурс. Однак не зайвим буде використання відео й в таких популярних мережах:

 • Вконтакті;
 • Однокласники;
 • Facebook;
 • Instagram;
 • Periscope.

Відео – один з найвпливовіших елементів СММ, і відмовлятись від нього не варто. Перевага досягається за рахунок того, що користувачам не доводиться читати текст і роздивлятись безліч пов’язаних з ним зображень. Достатньо просто продивитись відеоролик або навіть послухати його, займаючись при цьому іншими справами.

Чому за SMM просуванням варто звернутись до веб-студії Golden-Web

Раніше більшість ботів була направлена на накрутку підписників, однак ці часи залишилися в минулому. Сьогодні використовуються інші технології, які дозволяють замінити вас в спілкуванні с клієнтом по цілому ряду простих запитань.

Користувачі, які знаходять ваш профіль, неодмінно звернуться до вас з питаннями. На перших етапах діяльності кількість таких повідомлень може бути незначною, однак вже через деякий час впоратись самостійно зі зростаючою кількістю повідомлень буде неможливо. Таким чином значну частину роботи варто передати чат-боту, який зможе заміняти людину при вирішені простих питань. Вам залишиться лише відповідати на ті повідомлення, відповіді на які такий бот не може дати.

Наявність в соціальних мережах систем оплати

Інтернет маркетинг після появи в соц.мережах систем оплати вийшов на абсолютно новий рівень. Подібні сервіси з’явилися в Однокласниках і Вконтакті. Останні підключили і можливість розміщення товарів, що певною мірою перетворило його й на торгівельну площадку.
Тепер можна перенести всі свої товари на активну платформу Вконтакті, де в найближчий час обіцяють ввести й функцію купівлі. Після цього цю соцмережу буде зручніше використовувати для ведення власного інтернет-магазину.

Розкрутка сайту самого магазину з такими функціями соціальних мереж стане більш легкою задачею, оскільки завжди можна використовувати посилання. Можливість грошових переказів з повідомлень тепер звична річ, і відбувається поступове зростання довіри користувачів до цієї функції.

Якісний контент

Як і просування сайту, SMM потребує використання якісного контенту з мінімальною кількістю шаблонів. Фразами на кшталт «Купуйте», «Акція», «Заходь на сайт» привернути увагу більшості відвідувачів вже не вдасться.
Для досягнення кращого результату необхідно використовувати конкретику, вказувати ціну, переваги, які може отримати покупець, та іншу важливу інформацію. Це дозволить отримати нових відвідувачів, які не бажають витрачати власний час на читання великих об’ємів нецікавого тексту. Як наслідок – кількість покупців збільшується.

Нативна реклама

просування бізнес-ідей із студією цифрового маркетингу golden web

Накрутка підписників Вконтакте цілком можлива і з використанням нативної реклами. Вона відображається й на мобільних пристроях, відображається в стрічці новин, і користувачі навіть не завжди помічають, що мають справу з рекламою. Якщо вона буде цікавою, то перехід гарантований, як і підписка в подальшому.

Однак це лише частина функції. Однією з ключових являється подача товару або послуги, що дозволить залучити широку масу цільової аудиторії – потенційних покупців. Соціальні мережі вже переповнені різними брендами й товарами, тому здивувати чи зацікавити користувача складно. Необхідно персоніфікувати свій бренд, адже рівень довіри користувачів до певної особи з певною групою товарів значно більший, ніж до зображення бренду.
Використовуючи власне ім’я можна досягти більших результатів, ніж ховаючись за обличчям якогось, навіть відомого, бренда. Тим більше, що таким чином може спрацювати ланцюгова реакція, коли один користувач буде передавати інформацію про вас іншому і так далі. Після цього накрутка підписників вк стане непотрібною.

Golden-Web – ми обов’язково вам допоможемо просунути сайт

Звертаючись до нас, ви можете розраховувати на цілу низку послуг:

 • розробка веб сайтів;
 • якісне просування сайтів;
 • SMM, SMO, SEO просування;
 • технічний супровід.

Обирайте нас, і ви отримаєте безліч переваг:

 • швидке і якісне виконання робіт;
 • узгодження деталей на всіх стадіях;
 • лояльну цінову політику;
 • підтримку в просуванні сайту та інші.

Деякі помилково вважають, що достатньо провести накрутку підписників в інстаграмі або іншій мережі, після чого продажі зростуть. Однак це не так, адже правильно проведена кампанія SMM в поєднані з рядом інших факторів дозволить отримати максимальний результат, точно визначивши цільову аудиторію і надавши їй потрібну інформацію. Натисніть на посилання щоб детальніще дізнатись що таке SMM-просування сайту

Розробка сайтів в Тернополі займе незначний проміжок часу, а поєднання роботи сайту з різними соцмережами дозволить прискорити його просування. Жителі Тернополя, котрі відвідують наш офіс, з впевненістю зможуть досягти успіхів в обраній сфері діяльності.

Якщо ви не маєте можливості завітати до нас, то просто відвідайте наш сайт – golden-web.org, де для вас зібрані зразки робіт. Ознайомлюйтесь і замовляйте створення власного сайту, його просування та інші важливі елементи, після чого зможете активно використовувати ресурс для будь-яких цілей.