Для вдалого виконання пошукової оптимізації важливо розуміти значення таких понять як семантичне ядро та карта релевантності. Вірно підбирати відповідні пункти, правильно їх розташовувати в тексті – завдання не з простих. Потрібен детальний аналіз з урахуванням багатьох запитів, детальний план виконання робіт і злагодженої роботи СЕО спеціаліста з копірайтером та іншими членами команди, що відповідають за розробку веб сайтів.

Поняття семантичного ядра та карти релевантності

Перед тим як розбирати алгоритм роботи з семантичним ядром необхідно усвідомити значення самого терміну. Під семантичним ядром варто розуміти певний файл зі структурованим набором ключових слів (запитів), які будуть максимально точно і широко охоплювати тематику вашого сайту. Оптимізація сайту без використання семантичного ядра неможлива, а отже потрапляння на топові позиції пошукових систем також.

Важливим моментом в процесі роботи є карта релевантності. Це поняття тісно пов’язане з семантичним ядром і не може існувати без нього. По своїй суті, карта релевантності – це семантичне ядро, розроблене під конкретний сайт. Крім цього вона вміщує наступну інформацію:

  • перелінковку, тобто внутрішні посилання зі сторінки-донора на сторінку-акцептор;
  • релевантність елементів H1, Title, Description.

Використання семантичного ядра і карти релевантності дозволяє зробити пошукову оптимізацію сайту найбільш ефективною.

Підбір семантичного ядра від Golden-Web

замовити послугу просування сайту в інтернеті від студії цифрового маркетингу golden-web у тернополі недорогоПросування сайту в інтернеті без застосування семантичного ядра неможливе. Підбір цього параметра – складний багатоетапний процес, проведення якого краще доручити професіоналу. Передбачено кілька етапів:

  • підбір запитів, визначаючих тематику сайту;
  • підбір ключових слів на основі відповідних запитів;
  • підбір стоп-слів для семантичного ядра;
  • визначення регіону просування сайту;
  • аналіз показників ключових слів;
  • групування ключових слів.

Необхідно більш детально розглянути кожен з пунктів. На першому етапі ми вибираємо всі питання, які відповідають тематиці сайту. На нашому прикладі це можуть бути: просування, оптимізація, розробка, сайт і деякі інші. Наступним кроком буде більш глибоке дослідження запитів користувачів, які намагалися знайти рішення свого питання. На нашому прикладі це буде виглядати так – створення сайту під ключ або просування сайту в мережі. Потрібно більше заглибитись, розібравши всі запити, на основі чого можна скласти список ключових запитів.

Третім кроком буде відсіювання всіх запитів, які не відповідають або не повністю відповідають запитам вашої тематики. Далі потрібно визначитись з регіоном, в якому відбувається просування сайту, що також певною мірою впливає на підбір ключових запитів. Після цього аналізуємо числові показники ключових слів, відсіюючи ті, що не мають частих запитів.

Для чого потрібна карта релевантності? Як її застосовують у Golden-Web?

Пошукове просування сайту можливо провести лише при злагодженій взаємодії всієї команди спеціалістів, особливо райтера і СЕО спеціаліста. Щоб запобігти вживанню ключових запитів на вже існуючій сторінці і сторінці, якої ще немає, створюється карта релевантності. Спеціальний excel файл містить всю необхідну інформацію, що дозволяє запобігти плутанині між різними спеціалістами відділу просування.

Відповідно, пошукова оптимізація відбувається максимально ефективно, без використання тих ключових запитів, які доцільніше буде використати на іншій сторінці сайту. Це дозволяє залучити більшу кількість відвідувачів на сайт. Спеціалісти компанії Golden-Web враховують всі необхідні параметри при просуванні сайту. Замовляйте створення сайту у нас, і ми проведемо весь необхідний комплекс робіт, включаючи пункт СЕО зі створенням семантичного ядра.

замовити послугу просування сайту в інтернеті від студії цифрового маркетингу golden-web у тернополі недорогоРозробка сайтів в Тернополі з використанням семантичного ядра тепер доступно кожному, хто бажає отримати професійно створений ресурс для власного користування. Від правильності складення семантичного ядра залежить і відвідуваність сайту. Чим більша кількість відвідувачів зможе отримати відповідь на свої запити на вашому сайті, тим краще, а ключові запити допоможуть вам в цьому.

Чому саме студія цифрового маркетингу Голден Веб?

Ми ведем свою роботу в місті Тернопіль, однак наші послуги доступні мешканцям усієї України. Великий досвід проведення робіт дозволяє нам виконувати замовлення максимально швидко, проводячи весь необхідний спектр робіт. Оберіть компанію Golden-Web, адже ми пропонуємо широкий спектр послуг. Ми не лише розробимо вам сайт з урахуванням всіх ваших побажань, але й проведемо цілий комплекс інших робіт, що дозволить вам швидко займати топові позиції в рейтингу пошукових систем.

Замовляйте послуги легко – перейдіть по посиланню golden-web.org, де ви зможете подивитись зразки наших робіт. Також там можна більш детально ознайомитись з нашими пропозиціями, які ми підготували для вас. Ми гарантуємо вам високу якість виконання всього комплексу робіт, починаючи від створення макету, і закінчуючи рекламою в інтернеті. Це дозволить вам заощадити час та гроші, оскільки справою будуть займатися справжні професіонали, які не допускають помилок в своїй роботі.

Вигідна цінова політика стане ще одним плюсом, який ви отримуєте, звертаючись до нас. Таким чином ви отримуєте все необхідне для повноцінного функціонування вашого сайту, технічну підтримку, просування та інші види послуг. Обирайте компанію Golden-Web, і вже через незначний проміжок часу ви будете власником чудового сайту з потрібними вам налаштуваннями і семантичним ядром, що сприятиме швидкому просуванню ресурсу.