Постійне збільшення кількості сайтів приводить до того, що всі вони с часом стають схожими. Це призводить до того, що користувачам стає нудно їх переглядати, і як наслідок – відвідуваність сайту значно зменшується. Розробка сайтів в 2017 році вимагає привнесення чогось нового, що зможе зацікавити відвідувачів і привернути їх увагу. Для досягнення успіху потрібно залишатися в тренді, а для цього необхідно слідкувати за новинками в сфері веб-дизайну та інших особливостей розкрутки сайту.

Нестандартний «абстрактний» дизайн при розробці сайту від  Golden-Web

замовити розробку сайту недорого у тернополі від студії цифрового маркетингу golden-webСтандартна сітка хоча й виконує свою функцію, але поступово втрачає свою привабливість. Прийшла пора використовувати нові підходи. Особливо це знадобиться, коли розробка веб сайтів проводиться для таких сайтів:

 • сайти присвячені творчості;
 • іміджеві компанії;
 • в останній час поступово захоплює і корпоративні сайти.

Нестандартне розміщення об’єктів відкриває доступ до нових можливостей. Виникає можливість використання всього простору сторінки, створюється ефект глибини. Тепер можна створити справжній «Вау» ефект навіть не використовуючи складну анімацію чи відео. Замовляйте сайт в компанії Golden-Web, і ви зможете отримати подібне нестандартне рішення. Це зацікавить користувачів мережі і приведе нових відвідувачів на ваш сайт.

Використовуючи нестандартний дизайн варто звернути увагу й на нестандартну навігацію. Горизонтальне меню йде в минуле, адже тепер все більшої популярності набуває Hamburger меню (складається з 3 горизонтальних полос). Межа між мобільними і декстопними варіантами стає все меншою. Цей рік принесе багато нових варіантів меню, і потрібно бути готовими до експериментів в цій області. Розробка сайтів з використанням нових форм меню стане новим трендом. Можливим варіантом навігаційного поля в 2017 році стануть й різноманітні спливаючі елементи, що значно розширить можливості сайту в цілому.

Картки в дизайні

Не дивлячись на те, що картки вже не перший рік популярні, 2017 не став виключенням. Використання таких об’єктів дає можливість акцентувати увагу відвідувача на потрібній інформації, що допомагає під час просування сайту. Використання цього елемента можливо й на мобільних версіях сайту, що також є важливим параметром.

Спліт макети з роздвоєним екраном

Розробка веб сайтів з використанням такого прийому набуде в 2017 році популярності. Особливо це стосується випадків роботи над лендінгом або домашньою сторінкою. Реалізація подібного проекту буде мати найбільший візуальний ефект при використанні контрастних фонів або зображень.

Розробник проекту зможе подати одночасно кілька матеріалів, а результат при цьому буде виглядати цілком природньо. Таким чином наші спеціалісти зможуть добитись від спліт макету максимального результату в Call to Action при створенні лендінга.

Використання великого та оригінального шрифту

Схожа тенденція вже виникала в 2009 році, і тепер прийшов час до її повернення. Використання такого методу дозволить акцентувати увагу відвідувача, що є важливим фактором просування сайту в інтернеті. Подібний підхід використовується також для пояснень певних понять, навігації на сторінці або інших важливих деталей.

Використання подібного методу набуває популярності, і не варто втрачати можливості стати частиною тренду. Однак важливо пам’ятати про те, що всьому є певна межа, текст повинен бути таким, щоб його можна було легко читати. Разом з тим, компанія Голден Веб поступово відмовляється від використання стандартних шрифтів на користь більш оригінальних. Цьому допомагає і поява великої кількості сервісів з великим вибором нових варіантів оформлення шрифтів.

замовити розробку сайту недорого у тернополі від студії цифрового маркетингу golden-webАнімація і мікро-взаємодія

Анімація давно стала ефективним інструментом для реклами в інтернеті. Спеціалісти нашої компанії поступово покращують візуальні ефекти анімації, що дозволяє отримати кращий результат. Розробка сайтів в Тернополі з використанням сучасної анімації дозволяє значно розширити потенціал ресурку, підвищує відвідуваність і сприяє більшій зацікавленості користувачів.

Використання додаткової анімації дозволяє вдосконалити зворотній зв’язок з відвідувачами, перетворює звичний процес в більш динамічний і веселий і підвищує його інформативність. Також анімація дозволить отримати інформацію про використання того чи іншого пункту меню.

Деякі інші трендові напрямки

 • «майже віртуальна реальність»;
 • паралакс ефект;
 • природній дизайн.

Вдале поєднання кількох методів дозволить створити сайт, рівного якому не буде. Однак для цього потрібно мати певний досвід створення сайту. Місто Тернопіль має веб-студію, спеціалісти якої впораються з необхідними роботами. Звертайтесь до компанії GoldenWeb, де ви можете замовити створення власного сайту з урахуванням всіх побажань.

Чому варто звернутись за розробкою сайту до студії цифрового маркетингу Golden-Web?

Замовляйте створення сайту у нас, і ви отримаєте безліч переваг:

 • швидке і якісне виконання замовлення;
 • просування сайту в мережі;
 • постійна технічна підтримка ресурсу;
 • надійність – сайт буде працювати без зайвого клопоту;
 • лояльна цінова політика на виконання робіт.

Щоб побачити результати нашої роботи достатньо відвідати сайт golden-web.org, де представлені зразки вже виконаних замовлень. Ми гарантуємо вам креативність, що гарантує отримання сайту, не схожого на інші. Натисніть на посилання щоб дізнатися на якій платформі варто замовити послугу розробки сайту у Тернополі

Обирайте необхідні критерії, повідомне про них наших спеціалістів, після чого почнеться процес створення вашого сайту. У випадку необхідності співробітники компанії ГолденВеб проведуть вам консультацію, що дозволить визначитись з тим, що потрібно розмістити на ресурсі для досягнення його максимальної ефективності.