Можливості використання соціальних мереж значно розширились. Крім спілкування, перегляду фільмів, прослуховування музики тепер доступний і пошук різноманітних товарів і послуг. Активна реклама в інтернеті дозволяє значній кількості невеликих компаній і закладів взагалі обходитись без сайту, використовуючи лише спільноти соціальних мереж. Однак власники великих сайтів і брендів можуть використовувати соцмережі власне для просування сайту.

Що таке SMM і SMO просування?

замовити послуги просування в студії цифрового маркетингу golden web

SMM-маркетинг – використання соціальної платформи в якості каналів просування власного бренду і вирішення комплексу інших бізнесових задач. Таким чином в центрі уваги залишається сама соціальна мережа.

Такий вид маркетингу направлений на роботу з підписниками з використанням корпоративного аккаунта, розширення бази фолловерів і так далі. Основну увагу необхідно приділяти контенту з високим вірусним потенціалом. Таким чином SMM направлений на створення цікавих і корисних матеріалів, поширенням якого будуть займатися підписники спільноти. Це дозволить збільшити обізнаність людей про бренд, його імідж і збільшить кількість користувачів у спільноті. Звична накрутка підписників в такому випадку не приносить необхідного результату, оскільки не відбувається розповсюдження потрібної інформації.
SMO – залучення трафіку з соцмереж та блогів шляхом їх максимальної оптимізації. В даному випадку накрутка підписників Вконтакті та інших соціальних мережах може зіграти на руку. Існує кілька простих принципів вдалого використання:

 • збільшення популярності посилань ресурсу – контент повинен бути цікавим, що дозволить користувачам посилатись на нього;
 • спрощення процесу «розшарування» постів і інших матеріалів в аккаунти, закладки і т.д.;
 • підтримка вхідних посилань і користувачів, що посилаються;
 • забезпечення розповсюдження контенту по іншим ресурсам з посиланням на оригінальний матеріал – вашу статтю;
 • заохочення користувачів для створення власного контенту на основі або з використанням вашого матеріалу.

Таким чином необхідно враховувати низку важливих моментів, що дозволить отримати максимальний результат від власної діяльності.

Social Media Marketing у вашому бізнесі – порада від Golden-Web

замовити послуги просування в web-компанії golden web

Важливо розуміти, що цей інструмент не являється прямою рекламою. Такий продукт не повинен бути нав’язаним користувачу, а має бути поданим у легкому вигляді користувачам. Значною мірою все залежить від якості контенту, адже він повинен зацікавити і привернути увагу людей до вашого бренду. Важливо дотримуватись неформальної, довірливої поведінки, це приваблює людей і дозволяє скласти позитивне враження про продукт або послугу.
Для успішного просування необхідно створювати вірусний потенціал для вашого контенту. З цією метою можна використовувати цікаві заголовки, зображення або інформативні відео. Накрутка підписників вк при цьому має незначний вплив – важливіше зосередитись на цільовій аудиторії. Пам’ятайте про брендування спільноти – все потрібно вести в одному єдиному стилі.
Важливо розуміти, що різні соціальні мережі потребують різного контенту, і просте копіювання тексту не принесе бажаного результату. Не останнє місце займає й аналітика:

 • демографічні дані;
 • час і день найбільшої активності підписників;
 • найбільш розповсюджувані матеріали.

Все це в поєднанні з навиками відповідного спеціаліста дозволить підняти пізнаваність вашого бренду значною кількістю аудиторії.

Перш за все необхідно додати на ваш сайт, корпоративний блог чи інший ресурс спеціальні кнопки, що дозволяють поділитись контентом і долучитись до корпоративного аккаунта бренда. Важлива форма підписки, адже це допомагає збору і конвертації лідів в покупців.
Накрутка підписників в Ютуб збільшує кількість присутніх людей. Розмістивши віджет з аватарками підписників який переводить на корпоративну спільноту дозволить збільшити відвідуваність і розповсюдження інформації.
Трьома важливими моментами при цьому залишаються різноманітність, релевантність і регулярність публікацій корисного і інформативного контенту.

Веб-студія Golden-Web – місце, де допоможуть кожному

Не витрачаючи часу на різні відволікаючі моменти, на кшталт накрутки підписників в інстаграмі, ми одразу перейдемо до виконання більш важливих цілей. Golden-Web – студія, спеціалісти якої можуть виконувати широкий спектр робіт:

 • розробка веб сайтів;
 • розкрутка сайту;
 • якісне просування сайту;
 • проведення інших видів робіт для досягнення поставлених цілей.

Розробка сайтів в Тернополі нашими спеціалістами проходить максимально швидко зі збереженням високої якості. Жителі Тернополя можуть завітати до нас та обговорити всі важливі етапи. Ті ж, хто не має такої можливості, можуть ознайомитись з нашими роботами і умовами співпраці на сайті golden-web.org. Максимально вигідні умови доступні вам у будь-який зручний час.