Перед тим як почати роботу в напрямі нативної роботи сайтів варто перш за все зрозуміти, що вона собою являє. При її використанні всі потрібні дії проводяться за допомогою оригінальної мови програмування, інструмента мобільної операційної системи. Це дозволяє створити сайт в мобільній його версії.

При цьому використання такого підходу може залежати від ряду особливостей:

 • операційна система, на базі якої буде переглядатися сайт (зазвичай підтримується й іншими);
 • мова програмування;
 • можливість отримання максимуму функцій з повної версії сайту.

Значною перевагою створення мобільного сайту від створення додатку полягає в тому, що існує можливість вільно обирати з мов програмування.

Розробка та створення сайтів для мобільних пристроїв

замовити послугу розробки та просування сайту в інтернеті недорого в студії цифрового маркетингу Golden-WebУ випадку, коли йдеться про такий етап робіт як розробка веб сайтів, вибір мови програмування не відіграє ключової ролі. За відкриття такого ресурсу відповідає браузер, встановлений на телефоні, який і буде обробляти код та інтегрувати його під ваш пристрій. Це полегшує роботу при створені сайту, адже у випадку розробки додатку доводиться обирати відповідну для певної платформи мову.

Сьогодні використовується кілька мов програмування:

 • Objective-C;
 • Swift;
 • C і С++.

Створення веб сайтів потребує певних вмінь і навичок, адже необхідно враховувати цілий комплекс факторів, що в майбутньому вплинуть на його продуктивність та ефективність.

Написання потрібного коду – незначна частина із комплексу по створенню мобільної версії сайту. Особливу увагу необхідно звернути на оптимізацію його роботи. Проблема перш за все пов’язана з особливостями мобільного інтернету, обмеженістю трафіку, швидкістю його обробки і рядом інших деталей.

Мобільні сайти, або як їх іноді називають – веб-додатки, в цілому можна назвати адаптованими під мобільний пристрій звичні сайти. Виконання всього комплексу робіт потребує значних фінансових вкладень, клопіткої роботи, верстки та цілого ряду заходів, що ускладнює весь процес.

Нативний сайт (додаток) як елемент, що робить використання ресурсу зручнішим

замовити послугу розробки та просування сайту в інтернеті недорого в студії цифрового маркетингу Golden-WebСтворення сайтів з розрахунком на їх перегляд в сучасних мобільних пристроях все частіше переходить на використання нативних додатків (сайтів). По суті це мобільна версія сайту, випущена у вигляді мобільного додатку з урахуванням платформи, на яку буде встановлюватися така версія. Це дозволяє зробити сайт максимально зручним для користувача, зробити його дизайн привабливим, швидко наповнювати джерело необхідними матеріалами і виконувати інші дії з інформацією, яка там розміщена.

Створення сайтів недорого в такому випадку лише одна з переваг. В залежності від того, якою мовою написаний додаток, визначається платформа, для якої він буде доступним. Наприклад, для iOS використовується Objective-C, Swift, C і С++ в середовищі Xcode. В то й же час для Android приладів використовується мова Java в середовищі Android Studio. Створення гібридних додатків, які можуть застосовуватись на різних платформах, частіше всього передбачає використання спеціальних інструментів:

 • Unity;
 • PhoneGap;
 • Xamarin.

Вони дозволяють написали загальний код, який потім за допомогою спеціальних середовищ інтерпретується відповідно для кожної з ОС. Однак використання гібридних додатків ускладнюється тим, що їх майже не можливо розповсюджувати через App Store і Google Play, які виставляють високі вимоги до кожного з додатків. Тому краще розробити окремий додаток до кожної з основних операційних систем, що використовуються на мобільних приладах.

Перевага використання нативних розробок веб сайтів

Перед тим, як замовити розробку сайту, варто звернути увагу на переваги їх нативних версій. замовити послугу розробки та просування сайту в інтернеті недорого в студії цифрового маркетингу Golden-WebОсобливо серед них варто визначити такі:

 • швидкість роботи додатку (сайту) більша, оскільки код проекту оптимальний для рідної платформи;
 • можливість розробника слідкувати за кожним елементом коду, швидкістю виконання коду, можливість оптимізувати всі частини;
 • новий програмний і апаратний функціонал доступний для використання одразу після виходу оновлень;
 • легкість тестування, виявлення помилок і збоїв в роботі та їх виправлення;
 • підтримка нативних додатків (сайтів) відповідної якості в App Store і Google Play.

Таким чином використання саме цього способу буде найбільш вдалим рішенням, особливо в поєднанні з активною рекламою свого ресурсу. Натисніть на посилання щоб дізнатись про перші кроки створення веб сайтів

Розробка сайтів доволі складний процес, особливо коли мова йде про спеціалізацію для мобільних пристроїв. Великий досвід роботи, кваліфікований персонал та великий спектр послуг від створення до просування, розкрутки сайту і його обслуговування дає нам можливість задовольнити бажання кожного клієнта. Розробку сайтів в Тернополі та інших містах клієнти можуть замовити, звернувшись саме до нас, адже ми гарантуємо високу якість проведення робіт. Достатньо звернутися в Golden WEB, golden-web.org та замовити весь необхідний комплекс робіт.