Студія цифрового маркетингу Golden-Web

Немає однозначної моделі просування бізнесу, так само, як немає шаблону для онлай представлення його в пошуку. Ваш бізнес, як і ви – унікальний, ви його створювали і розвивали відповідно до своїх цілей, власного бачення, потреб. Немає жодного магазину, чи ресторану, які б дублювалися, тоді чому так часто пропонують створити сайт по шаблону чи обрати пакет оптимізації з трьох представлених? Це не можливо. Для того щоб отримати оптимальний результат і в розробці, а згодом і в маркетингу, слід вивчити нішу, проаналізувати конкуренцію і пізнати особливості та вийнятковість бізнесу і лише тоді пропонувати рішення.

Цифровий маркетинг – це сукупність інструментів, які з них найкраще застосувати для Вас вирішать спеціалісти, які надалі й нестимуть відповідальність за результат.

Методи цифрового маркетингу:

  1. Пошукова оптимізація (SEO) – процес оптимізації веб – сторінки, щоб отримати органічний трафік на ваш сайт, коли користувач пошуку, знаходить Вас по органічному запиту в пошуковій системі.
  2. PPC-канали. Контекстна реклама – текстові оголошення з орієнтацією вашої аудиторії, за цільовим запитом з пошукових мереж. Розміщення на перших сторінках, оплата за клік. Налаштування ремаркетингу. Мобільна реклама. Реклама в соціальних мдіа.Медійна реклама. Тізерна реклама.
  3. Social Media Marketing – Просування бренду або послуги на різних соціальних медіа площадках, щоб збільшити трафік на ваш сайт чи взаємодію з брендом безпосередньо в соціальні мережі.
  4. Email Маркетинг – Електронна пошта є каналом, в якому ви можете спілкуватися, проте її слід використовувати для маркетингу, для просування сервісу, знижок, новинок.
  5. Content маркетинг – створення і просування контенту сайту чи соціального акаунта, щоб створити поінформованість для вашого продукту або послуги.
  6. Партнерські програми по суміжних чи однотипних тематиках.
  7. Розміщення бізнесу на порталах, з метою створення альтернативних точок збуту.