Розробка сайту для подальшого просування від студії цифрового маркетингу

GOLDEN WEB – це компанія, яка займається веб-розобкою і технічним обслуговуванням сайту, надає послуги пошукової оптимізації, просування та популяризація бренду в соціальних медіа. Послуги надаються з урахуванням специфікації клієнта, ніші просування та тематики.

Є 8 причин замовити відображення Вашого бізнесу, Ваш сайт у нас. Та основна – ми знаємо, що робити з Вашим ресурсом після написання, ми знаємо як зробити його популярним, адже ми створюємо не SEO під сайт, а сайт під SEO

 1. Перша та найважливіша: Створення сайту для подальшого просування. Ми одразу розробляємо продукт, який після дозволу індексації пошуковими системами буде вести активну боротьбу за видачу ТОП – 10 в пошукових системах.
 2. Ми робимо веб-сайти відповідно до фірмового стилю бізнесу. Web-cайт – інтерактивний носій фірмового стилю компанії. Це найважливіший критерій в розробці  web-дизайну. По завершенню робіт з сайтом, за бажанням клієнта, ми створюємо brandbook сайту. Це документ, в якому прописується структура сайту і правила його наповнення в подальшому. У brandbook ми прописуємо такі інструкції як: модульна сітка сайту, стиль дизайну сайту, стиль ілюстрацій та фотографій, правила верстки тексту.
 3. Аналіз при створенні сайту. Сайт створюється для залучення аудиторії, для збільшення прибутків, для вдалої видачі, для можливості продажу. Перед створенням сайту ми аналізуємо конкурентів ніші конкретного бізнесу та видачу пошукової системи. Це дає можливість продумати вдалу структуру сайту, юзабіліті та допоможе в подальшому просування.
 4. Згідно до існуючих характеристик, та аналізу формується докладний опис того як буде працювати сайт, а також схематичне розташування графічних елементів. Даний етап роботи займає від 10 до 20 робочих днів. План сайту є додатком до договору і до детального технічного завдання на його розробку. По закінченню планування сайту, уточнюється повний кошторис робіт і терміни виконання. В результаті ви отримуєте серію ескізів всіх унікальних шаблонів сторінок майбутнього проекту з описом роботи всіх кнопок, розділів, скриптів і функцій. 
 5. Розробка сайту. По закінченню етапу проектування веб-сайту, створення концепції сайту та технічного завдання.
 6. Створення декількох колірних варіантів оригінального дизайнерського рішення.
 7. Програмування сайту. Розробка програмних модулів з використанням сучасних  технологій обраної CMS системи.
 8. Копірайтинг. Створення контент-плану для подальшого просування. Написання оригінальних, грамотних текстів для вашого сайту. Одразу ж у команду вступає спеціаліст SEO. Який формує семантику для перших текстів, план просування.
 9. Вагомою перевагою розробки сайту в студії цифрового маркетингу GOLDEN WEB Ternopil є постійна підтримка Вашого ресурсу. Адже ми зацікавлені у постійній співпраці та постійному розвитку, тому для нас важливо створити якісний ресурс, ми його постійно тестуємо та допрацьовуємо. Оновлення вашого сайту і підтримка його повної функціональної працездатності.
 10. CMS – система для управління сайтом. Усі сайти, які ми розробляємо є простими у користуванні, логічними. Це означає що ви зможете змінити практично будь-який елемент на сайті, добавити товар, фото, змінити ціну без спеціальних знань в області інтернет-технологій.
 11. Ми працюємо з різними CMS (система управління сайтом): Opencart, Joomla, WordPress, PrestaShop, Magento та інші.
 12. Гарантія на розроблений сайт і сервісне обслуговування. Ми гарантуємо своєчасне усунення технічних неполадок, виявлених клієнтом або розробником в процесі експлуатації сайту.
 13. Сайт проходить обов’язкове тестування в 6-ти різних браузерах.

Ви завжди з нами на зв’язку і можете отримати безкоштовну консультацію по роботі з сайтом. Ми надаємо інформаційну та технічну підтримку сайту та подальше просування в пошукових системах, соціальних медіа, реклама.

Вартість розробки сайту в студії цифрового маркетингу “Golden WEB”

Вартість роботи створення сайту складається з 3-х частин:

1) Аналіз 5 сайтів конкурентів по наданих сервісів, кольоровій гамі, юзабіліті, складання попередньої структури сайту.

2) Планування сайту.

3) Вартість розробки сайту: дизайн і програмування (залежить від складності сайту).

Вартість вказується після погодження технічного завдання та обговорення усіх нюансів. Наші ціни на розробку сайту – адекватні якості роботи. Ми пропонуємо безкоштовні консультації по просуванню створеного нами сайту. Нами визначаються ключові словосполучення для розкрутки, видаються рекомендації по наповненню сайту текстовим і графічним змістом.