Ідея – це єдиний правильний інструмент розвитку сьогодні, вона унікалізує та вирізняє. Основою роботи студії цифрового маркетингу Golden Web є розробка ідей:

  1. втілення електронного представлення бізнесу онлайн;
  2. просування та оптимізації для бізнесу;
  3. методи їх втілення;
  4. подальше тестування та оцінка результатів;
  5. іміджеве представлення в соціальних медіа;
  6. знаходження точок контактування бренду й цільового клієнта.

Надважливе в нашій роботі є оригінальність ідеї для кожного клієнта. За рік роботи ми значно збагатили свою клієнтську базу, ми зросли власним досвідом, досягненнями і довірою. Доказом цього слугує довгострокова співпраця з нашими клієнтами, розпочинаючи з одного спектра послуг ми переходимо на комплекси, створюємо додаткові точки точки збуту, нові сайти.

Web Development

Цифровий арт, оригінальний дизайн, який відображає корпоративний стиль бізнесу, гнучкий функціонал, ось основні характеристики наших сайтів. Ми працюємо як з популярними CMS-системами, так і створюємо самописні сайти під особливі потреби зі складною архтітектурою. Ми створюємо сайти, які в подальшому будуть вигідними комерційними точками збуту товарів та послуг. Розробляємо сайти, які відповідають усім вимогам алгоритмів пошукових систем.

Пошукові системи – основне місце локації зацікавлених користувачів та покупців, тому інтернет-відображення Вашого бренду є не менш важливим, як оффлайн або ж навіть і єдиним.

Golden-web.org – комлексний рзвиток сайту для збільшення прибутків бізнесу

Наявність веб-ресурсу основний фактор популяризації та просування бізнесу, адже платоспроможна частина суспільства здійснює пошук виключно через мережу інтернет. Якість представлення сайту компанії це надзвичайно важливий аспект реалізації продукту компанії.

Команда Golden Web пропонує веб-розробку і технічне обслуговування сайту, послуги пошукової оптимізації, просування та популяризація бренду в соціальних медіа. Послуги надаються з урахуванням специфікації клієнта, ніші просування та тематики.

SEO

Інтернет-індустрія і пошукова видача зокрема – це процес, який постійно вдосконалюється і оптимізується. Алгоритми видачі системи Google є цілком таємними, тому ми можемо лише передбачати результати оптимізації і ніякою мірою не обіцяти. Незважаючи на мінливість пошукового середовища золоте правило залишається незмінним: «Необхідно зрозуміти одну найважливішу заповідь веб-майстра: робити сайти не для пошукових роботів, а для людей» Ігор Ашманов.

Саме цими словами і характеризується діяльність нашої молодої компанії. Ми створюємо чи оптимізуємо сайт, що вже існує, для зручності користування і швидкості прогрузки. Робота з наповненням, унікальністю, постійним удосконаленням. Ми постійно балансуємо між щомісячним детальним аналізом, урізноманітненням підходу реалізації пошукового маркетингу, підбору нових методів. Не зупиняємось і в навчанні та пізнаванні нового, орієнтація на видачу західного ринку. Основна мета – досконалий і цікавий ресурс, кожна сторінка якого цікава і унікальна, яскрава професійна графіка, сайт, який постійно відвідують, читають і вчиняють корисну дію. Ресурс про який говорять і бренд який репостять в соціальних мережаж, блогах.

SMM

Cоціальні медіа – це ідеальне середовище для пошуку цільової аудиторії та встановлення довіри

Ми активно працюємо з брендуванням бізнесу, так як соціальні мережі є популярним середовищем, яке зростає з неймовірною швидкістю і відповідно популяризація компанії є, як ніколи актуальною. Для успіху вашої компанії, ви повинні мати основні атрибути: корпоративний стиль, лозунг, оригінальний логотип, який би запам’ятовувався, цікавий контент і ранджування в популярних пабліках. Це є іміджеві аспекти, які є необхідністю для популярності.

Тож починаймо співпрацю сьогодні, щоб бути популярними та успішними завтра!

Серед великої кількості компаній, які пропонують SEO-оптимізацію, просування … Чому обирають саме нас?

Гарне питання…

Коротко про ринок України і пошукову видачу загалом

При масовому якісному удосконалені компаній, які заполонили топ на західному ринку з популярних тематик видачі,  в Україні на перші позиції продовжують пропихатися ресурси без будь-яких ознак професійності, неінформативні, негалузеві, безглузді по наповненню. Сумним фактом залишається обман, який діє в SEO індустрії ще й сьогодні. Про ці факти говорять багато гравців SEO-ринку в Україні.  

Наша команда:

Мар'яна Гуцул
Мар'яна ГуцулЗасновник web-студії
Віка Назарук
Віка НазарукКерівник SEO-відділу
Соломія Конет
Соломія КонетКерівник SMM-відділу
Анна Пінчак
Анна ПінчакКерівник відділу по роботі з клієнтами

Клієнти: